سرزمین پرواز

اولین و بزرگترین مدرسه مجازی خلبانی و هوافضا بر روی شبکه اینترنت

ورودپرسشهاي متداولگروههاي کاربرانجستجوثبت نامالرئيسية

شاطر | 

نمايشگاه هوايي دوبي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
airplanes2007
دانشجوی پرواز(فعال)
دانشجوی پرواز(فعال)

ذكر تعداد پستها : 10
Job/hobbies : محصل
Registration date : 2007-09-18

پستعنوان: نمايشگاه هوايي دوبي   2007-10-04, 1:13 pm

سلام امیدوارم نماز و روزه هاتون مورد قبول حق تعالی قرار گرفته باشد امروز می خوام درباره دهمین نمایشگاه هوایی دوبی که ۲۰ الی ۲۵ آبان ماه امسال برگزار خواهد شد مطلبی براتون بنویسم. تمامی مطالب این پست مطعلق به وبلاگ هواپیماها بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع شرعا حرام است

نمایشگاه هوایی دبی ۲۰۰۷ (dubai airshow 2007 )

امسال دهمین نمایشگاه هوایی دوبی در فرودگاه بین المللی همین شهر برگزار خواهد شد طبق آماری که در سال های گذشته از این نمایشگاه گرفته شده حضور هواپیما سازانی مانند بوئینگ و ایرباس حضوری درخشان مانند حضور آنها در نمایشگاه هوایی فرانسه بوده این آمار به خوبی بیانگر این هست که نمایشگاه هوایی دوبی چون جنبه تجاری هم دارد تمامی شرکت ها با آخرین توان خود در این نمایشگاه ظاهر می شوند من به شخصه روز 20 آبان با پرواز شماره 978 امارات ( a330-200 ) به دوبی خواهم رفت و از نزدیک به بازدید از این نمایشگاه بزرگ خواهم پرداخت امیدوارم شما هم جز همسفران ما باشید با توجه به اینکه 787 دستاورد جدید بوئینگ تا به حال در نمایشگاهی شرکت نکرده مطمئنا این نمایشگاه اولین حضور شکوهمند این پرنده جدید خواهد بود همان طور که می دانید هنوز 2 ماه از بهره برداری از این هواپیما نگذشته من هم امیدوارم این هواپیما در این نمایشگاه شرکت کند ومن بتونم عکس ها و مطالب بهتری به شما ارائه بدم از حضورم در این نمایشگاه .

۲۰ الی ۲۵ آبان ۱۳۸۶ مرکز نمایش های هوایی دوبی فرودگاه بین المللی دوبی
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.airplanes2007.blogfa.com
admin
Admin
Admin

ذكر تعداد پستها : 139
Registration date : 2007-07-30

پستعنوان: رد: نمايشگاه هوايي دوبي   2007-10-05, 8:23 am

لطفا چگونگی رفتن و اخذ ویزا در این وضعیتی که ویزا با هزار دردسر میدهند و هزینه ها و همه چیز را ذکر کن چون احتمالا من هم بیام . ضمنا در مورد بلیط نمایشگاه هم بنویس .
البته توی کالج خلبانی امارت و دبی آشنا دارم و امید وارم که بتونم بلیطش را تهیه کنم .

" مدیر کل انجمن سرزمین پرواز "
http://www.flightland.blogfa.com
VAHID
درجه عادی
درجه عادی

تعداد پستها : 2
Registration date : 2007-10-16

پستعنوان: رد: نمايشگاه هوايي دوبي   2007-10-19, 9:38 am

من خواهش میکنم اگر عکس رفت از این نمایشگاه یک سری عکس تهیه بکنه ودر ای سایت بزاره ممنون میشم
محتوى إعلاني

پستعنوان: رد: نمايشگاه هوايي دوبي   

نمايشگاه هوايي دوبي
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1